Виготовлена з цільної деревини, практична та надійна вагонка дерев’яна представлена у Миколаєві виробничо-торговельною компанією «ЛІСПРОМ».

Красива, довговічна, економічна, екологічно чиста вагонка — ідеальний варіант для облицювання дач, котеджів, альтанок, лоджій, балконів і саун. При цьому слід зазначити, що купити дерев’яну вагонку багато хто бажає для обшивки не тільки стін, але також і стель. Крім дерев’яної вагонки ми пропонуємо також блок-хаус, імітацію євробрусу і інші оздоблювальні матеріали з дерева в Миколаєві.

Дерев’яна вагонка класифікується за такими параметрами:

→ По породі деревини
Купуючи вагонку, потрібно враховувати те що, що для її виробництва застосовуються дошки з листяних чи хвойних порід деревини. Вагонка з дуба, так само, як з липи, вільхи, ясена та осики, відноситься до листової породи. Вагонка із сосни, а також кедра, ялиці, модрини – до хвойної.
Вибір того чи іншого матеріалу залежить від умов його передбачуваної експлуатації. Так, вагонка із сосни використовується для облицювання житлових / побутових приміщень. Для облаштування саун і лазень її застосовувати не рекомендується, оскільки під впливом високої температури вона виділяє смолисті речовини, які покривають дошки липким нальотом. Зате такий матеріал підходить і для зовнішньої, і для внутрішньої обробки; вироби ж із листяних порід – лише для внутрішньої обшивки. Виняток становить лише вагонка з осики – її можна застосовувати для зовнішньої обшивки.

→ По сорту деревини
По сорту деревини вироби поділяються на 4 класи: С, В, А та Екстра (або Преміум). Чим вищий клас, тим жорсткіші вимоги до деревини вимоги.
— Клас «Екстра» передбачає, що виріб не повинен містити серцевини деревини, сучків та найменших дефектів.
— Вимоги до класу «А» — відсутність серцевини, на 1,5 метра дошки допустимо лише один сучок на кромці або лицьовій частині, не більше двох смоляних кишень, не більше двох тріщин.
— Клас «В» передбачає, що на 1,5 метра довжини можуть бути присутніми не більше чотирьох невипадаючих сучків до 20 мм діаметром, не більше двох смоляних кишень і двох тріщин.
— Вироби класу «С» допускають наявність контрастної плями 15 см². Можливий діаметр механічних пошкоджень – 6 мм. Можуть мати місце окремі смуги, плями.

По вигляду профілю
За видом профілю та ціною дерев’яну вагонку ділять на звичайну та євровагонку. Відмінність самого матеріалу полягає в його розмірах, якості обробки деревини та принципі з’єднання елементів. До того ж на внутрішній поверхні євровагонки є вентиляційні канали (повітропроводи), що забезпечують вихід конденсату, а також зняття напруги з деревини..

Вагонка дерев’яна особливості застосування:

Вагонка сосна 
Облицювання стін даним природним матеріалом допомагає покращити екологічне тло приміщення. Сосна має сильну антивірусну, бактерицидну дію, здатна підвищувати захисні сили організму. Знімає напругу, сприяє швидкому відновленню здоров’я після захворювання.

Вагонка ясен 
Ясенева дошка має підвищену стійкість до механічних пошкоджень і ударостійкості. Відмінно протистоїть волозі та гниття. Має красиву зовнішню текстуру з чітко вираженими річними кільцями, що надають матеріалу чарівний малюнок. Використовується для обшивки стін/стелі житлових кімнат, більярдних, кабінетів, кімнат відпочинку.

→ Вагонка дуб 
Естетична: відрізняється чудовим зовнішнім виглядом. Довговічна та міцна. Має унікальні показники волого- і зносостійкості, не схильна до поразок пліснявою. Здатна підкреслити високий статус свого власника, створити атмосферу розкоші та аристократизму.

Вагонка осика 
Є ідеальним матеріалом для обшивки внутрішніх стін саун, лазень, парних. Вологостійка, добре переносить високу температуру, при цьому не нагріваючись. Ароматичні речовини, що нею виділяються, надзвичайно корисні кожній людині.

Вагонка липа 
Головна перевага дошки з липи – відсутність смоли. Має малу вагу і надзвичайно красиву структуру. Матеріал надзвичайно міцний, дуже стійкий до перепадів температур, також підвищеної вологості повітря. При нагріванні випромінює тонкий цілющий медовий аромат. Відмінно підходить для обробки сауни, лазні.

Вагонка вільха 
Матеріал відмінно переносить підвищену вологість, не схильний до гниття. Не має деревного аромату, не поглинає сторонні запахи. Саме тому підходить для обшивки приміщень з харчовими продуктами, що зберігаються. Наявність дубильних речовин надає деревині лікувальних властивостей. Відмінна сировина для виробництва євровагонки. Широко застосовується для будівництва саун, лазень та внутрішнього оздоблення приміщень.

Купити дерев’яну вагонку в Миколаєві ви можете звернувшись до компанії ЛІСПРОМ.МК.ЮА. Наші фахівці підберуть для вас вагонку з відповідного дерева і дадуть відповідь на всі запитання.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB