Терасна дошка є дуже популярним будівельним матеріалом сьогодні. Виготовлена з високоякісного дерева, практична та надійна, терасна дошка від виробника у Миколаєві – ідеальний варіант для обробки поверхонь, як усередині, так і зовні приміщення.

Зони відпочинку поблизу басейнів та альтанок, садових ділянок та прибудинкових територій, а також тераси, лоджії, веранди та сауни, тротуари та садові доріжки, облаштовані терасною дошкою, виглядають вельми оригінально, стильно та неймовірно привабливо.

Терасна дошка від компанії ЛІСПРОМ – запорука комфорту, довговічності та краси.

Купити терасну дошку від виробника компанії LESPROM в Миколаєві – означає придбати екологічно чисту, виготовлену з добірного лісу (дуба, сосни та ін.) продукцію, яка:

— має високу міцність, зносостійкість;

— не реагує на перепади вологості та температури, а також вплив різних погодних явищ (проливних дощів, холодного туману, зледеніння, снігопадів тощо);

— має найрізноманітніші кольори, дизайн.

Особливістю терасної дошки є її рифлена поверхня. Борозни покриття покращують відведення води і запобігають ковзанню.

Існують певні правила укладання терасної дошки:

Виріб укладається на підготовлену основу з 5-10-міліметровим проміжком між дошками. Це робиться для можливої циркуляції повітря, а також вільного проходження води (у разі, якщо підлога настелена просто неба).

Перед початком робіт виріб слід випробувати безпосередньо в місці організації настилу — просто неба або під навісом: деревині необхідно деякий час на «адаптацію» до нових температурно-вологісних умов.

Терасна дошка вже зарекомендувала себе як надзвичайно надійне та якісне покриття для підлоги, яке здатне служити своїм власникам протягом довгих років. При цьому догляд за нею не займає багато сил і часу: миття настилу можна здійснювати вручну зі шланга або за допомогою мийного апарату.

Компанія ЛІСПРОМ (Форт-лок) також пропонує дошки для підлоги — з сосни та з вільхи — для облаштування підлог у приміщеннях.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB