Імітація бруса це оздоблювальний матеріал у вигляді профільованого погонажного виробу. За своєю суттю є одним із різновидів дерев’яної вагонки, яка за формою нагадує вистругані дошки. Використовується для зовнішньої та внутрішньої обшивки будівель. Кріпиться, як і вагонка, за допомогою сполучного шпунта – паза та фаски.

Імітацією євробрусу, як правило, обшивають будівлі з монолітного бетону та піноблоків, а також будинки, збудовані зі старої цегли.

Дошка підшивочна в Миколаєві

Основні переваги підшивальної дошки – очевидні. Обшивка не тільки виправляє візуальні дефекти, але також зміцнює стіни будинку, реально втілюючи в життя англійську мудрість: мій будинок — моя фортеця. Додамо – гарна фортеця.

Найбільшого поширення сьогодні набула імітація соснового бруса, що частково пов’язано з натуральними властивостями цієї деревини – її легкістю при обробці, приємною природною фактурою, насиченістю смолами, а також невисокою ціною виробу.

Цінні якості імітації євробрусу:

— Легкість у застосуванні;
— Виняткова звукоізоляція;
— Низька теплопровідність;
— Вологостійкість;
— Екологічність.

Застосування різних сортів імітації євробруса та підшивальної дошки

Сорти «А», «АВ» дошки підшивочної придатні для облицювання фасадів житлових малоповерхових будинків. Можуть також використовуватись при оформленні інтер’єрів громадських та житлових приміщень. При цьому невеликі недоліки найчастіше лише вигідно підкреслюють природне походження матеріалу. Імітація бруса сорту «В» найчастіше використовується для влаштування стін допоміжних будівель.

Компанія LESPROM.MK.UA в Миколаєві пропонує купити імітація євробрусу високої якості та за доступною ціною.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB