Блок хаус (блок-хауз, блокгауз) – популярний оздоблювальний матеріал з масиву деревини, що імітує оциліндровану колоду. Представлений у Миколаєві компанією LESPROM (Лєспром), блок хаус є високоякісним універсальним будівельним матеріалом, який ефективно використовується для внутрішнього та зовнішнього облицювання приміщень, будівель.

Блок хаус із сосни є одним із найбільш відповідних видів деревини. Також користується популярністю серед покупців у Миколаєві та блок хаус з вільхи.

Основні характеристики блок-хауса сосни та вільхи:

— однорідна;
— легка;
— в’язка;
— м’яка.

Ціна на блок гауз відрізняється своєю демократичністю, володіє, на відміну від оциліндрованої колоди, гладкою поверхнею і особливою міцністю, що істотно знижує можливість розтріскування матеріалу. Хороший тепло- і шумоізолятор, він, так само як і дерев’яна вагонка з сосни, має на нижньому ребрі паз, на верхньому — шип. Тим не менш, у блок-гауза дані елементи набагато щільніше підганяють один до одного.

Найчастіше представлений пиломатеріал застосовують для обробки бань, саун, веранд, літніх альтанок, гостьових будиночків. При цьому широкими панелями, як правило, облицьовуються зовнішні стіни, більш вузькі використовуються для внутрішнього оздоблення. Застосування блок гауса вільхи або сосни допомагає надати будь-якій будові естетичного, максимально наближеного до природного вигляду; дозволяє приховати цегляні чи бетонні стіни.

За якістю блокхаус ділять на два класи:

→ Класс А
Можлива присутність міцних сучків з деякими незначними ушкодженнями,  червоточин та смоляних кишень не більше 3 мм.

→ Класс В
Можлива присутність здорових темних сучків до 45 мм; сучків із деякими ушкодженнями; тріщин до 1 мм, що не перевищують четверту частину виробу, а також сучків, що не вросли, до 65 мм. Червоточини та смоляні кишеньки не повинні бути більше 8 мм.

Основні переваги блок хауса з вільхи та сосни:

— довговічний;
— екологічний;
— естетичний;
— легкий у зборі;
— відмінний звукоізолятор;
— надійно утеплює будь-яку будову;
— гарантує відсутність щілин;
— добре захищає будинок від агресивного впливу навколишнього середовища;
— надає конструкції видимої цілісності.

Залишається додати, що низькі ціни на блок-хаус від компанії ЛЕСПРОМ у Миколаєві зумовлені прямими поставками добірного лісу від перевірених постачальників та мінімальною націнкою на готову продукцію за рахунок власного виробництва.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB