Приймаємо замовлення на виготовлення різьблення на ЧПУ верстаті, порізка та фрезерування МДФ в Миколаєві (Варварівка).

Різьблені елементи є невід’ємною частиною грамотного класичного інтер’єру. Меблі в сучасному житті виконують не тільки функціональні обов’язки, але також служать для створення максимального комфорту та оригінальної естетики. Меблі в інтер’єрі відіграють значну роль: вони повинні ідеально відповідати загальному напрямку оформлення приміщення, а також задовольняти потребу в комфорті та зручності.

Така прикраса меблів, як різьблення по дереву, популярна серед поціновувачів класичних інтер’єрів. Натуральні матеріали ніколи не виходили з моди, особливо дерево, прикрашене витонченим різьбленням. Дерев’яні скульптури додадуть будь-якому інтер’єру ексклюзивності, а меблі, прикрашені різьбленням, завжди виглядають гідно. Меблі з різьбленням — це вираз бездоганного стилю.

Запорука успішного різьблення по дереву – майстерність та досвід майстра, його рівень володіння інструментом. Ми пропонуємо Вам роботу найкращих майстрів, здатних втілити у життя будь-які ідеї. Ми використовуємо технологію автоматизованого різання візерунка за допомогою фрезерного верстата з числовим програмним керуванням. Різьблення по дереву на верстатах з ЧПУ — це висока точність і якість при виготовленні різьблених елементів будь-якої складності.

Ми пропонуємо різьблення по дереву під час виготовлення таких виробів:

— Дерев’яні фасади для меблів

— Прорізні елементи

— Баляси, фігурні ніжки

— Накладні деталі з художнім різьбленням

— Декоративні консолі

— Символи та ікони з натурального дерева

— Рамки для дзеркал та картин

— Форми, Молдинг з різьбленням по дереву, і багато іншого

Робота починається із затвердження ескізу та параметрів виробу. Спочатку виготовляється малюнок, далі виготовляється 3D макет, що відображає візерунок та його глибину. На основі макету виконується шаблон. Після цього візерунок можна виконати у будь-якому масштабі на будь-якій поверхні з найвищою точністю.

Якісне різьблення по дереву на верстаті з ЧПУ займає час, оскільки потребує високої точності. Але це набагато швидше, ніж ручне різьблення, а результат перевершить усі очікування — Ви отримаєте справді ексклюзивний виріб.

Ми запрошуємо всіх любителів та поціновувачів дерев’яних фігур, різьблених панно та інших елементів декору з різьбленого дерева скористатися послугами нашої компанії ЛЕСПРОМ (LESPROM). Професійні майстри створять на Ваше замовлення неповторні вироби, які допоможуть створити в будинку стильну атмосферу. Наші дизайнери допоможуть вигадати оригінальні ескізи, які втіляться в дереві. Дерев’яні елементи декору стануть сімейними реліквіями, які не втратить своєї актуальності з роками.

Ми готові запропонувати Вам індивідуальний підхід та уважне ставлення до Ваших побажань, робота зі складними замовленнями у стислий термін. Ми гарантуємо високу якість та ексклюзивність кожного виробу. Наші майстри – перевірені досвідчені фахівці, які вкладають у кожен виріб тепло своїх рук та любов до справи. Все це ми пропонуємо за найдоступнішими цінами на різьблення в Миколаєві, і, мабуть, по всій Україні.

Різьблені предмети меблів завжди наповнюють будинок особливим настроєм, створюючи затишну, трохи загадкову атмосферу. Коли Ви прикрасите свій будинок виробами, виконаними нашими професіоналами, Ви самі відчуєте, як перетворився інтер’єр, та зрозумієте, що не помилилися з вибором виконавця.

Якщо у вас виникли питання щодо різьблення по дереву – зателефонуйте нам зараз і ми з радістю на них відповімо.

 

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB