Необрізна дошка (столярна дошка) – надійний, якісний пиломатеріал, який для подальшого використання обробляється на столярному верстаті. Суха столярна дошка, представлена в Миколаєві виробничо-торговельною компанією ЛЄСПРОМ, з успіхом застосовується як оздоблювальний матеріал при виготовленні дверних коробок, вікон, дверей, віконних рам, меблів та інших цілей. Завдяки природним властивостям дерева, вироби з представленого матеріалу мають безліч переваг і здатні служити своїм господарям роками.

Компанія LESPROM пропонує столярну дошку із сосни, дуба, вільхи та інших популярних порід дерев:

→ Столярна дошка сосна

Дошку із сосни відрізняє проста, однорідна структура м’якої деревини. Сосна має сильну антивірусну, бактерицидну властивість, здатна підвищувати захисні сили людського організму. Найчастіше застосовується для влаштування елементів будівель, споруд: настилів, обрешіток та ін. Широке застосування столярна дошка з сосни має у виробництві меблів.

→ Столярна дошка ясен

Дошка ясенова має приємний світло-жовтий або рожевий відтінок та гарну характерну текстуру. Деревина ясеня вважається однією з найцінніших твердолистяних порід. Вона досить міцна, володіє одним із найвищих показників стійкості до деформацій, високою ударною в’язкістю. Тим не менш, легко піддається механічній обробці, дає гладку поверхню. Є найбільш підходящим пиломатеріалом для виготовлення гнутих деталей. Використовуються для виробництва меблів (наприклад, стільців), спортивного інвентарю, музичних інструментів; для виготовлення фанери, декоративного шпону, а також у будівництві.

→ Столярна дошка дуб

Основні характеристики дошки дубової, представленої в Миколаєві компанією ЛЕСПРОМ (Fort Lock): щільність, міцність, твердість. Високі показники волого- та зносостійкості роблять її надзвичайно довговічним матеріалом, не схильним до ураження цвіллю. Крім усього іншого, матеріал відрізняється чудовим зовнішнім виглядом, має приємну фактуру, відмінно піддається штучному старінню, за що отримав визнання багатьох дизайнерів. Здавна його використовували для підводного та наземного будівництва. Шляхетні відтінки дуба привносять в будинок затишок, теплоту та спокій.

→ Столярна дошка з липи

Основна перевага дошки з липи – відсутність смоли. Деревина має однорідну будову, легко піддається розпилюванню, добре обробляється, добре фарбується. Має малу вагу, чудову структуру. Матеріал міцний, стійкий до перепадів температур, підвищеної вологості повітря. Столярна дошка з липи може використовуватися при обробці кімнат відпочинку в саунах, лазнях, а також у виробництві віконних та дверних блоків, музичних інструментів, різьблених, токарних виробів, креслярських дощок, моделей, діжок, вуликів.

→ Столярна дошка вільха

Дошка з вільхи є матеріалом, який відмінно переносить механічні впливи, підвищену вологість і перепади температур. Легка, м’яка деревина майже не тріскається, легко та без зусиль обробляється. Ідеально підходить для виготовлення предметів інтер’єру, дверей та ін.

→ Столярна дошка черешня

Столярная доска черешни от николаевской компании «Fort Lock» имеет плотную, твердую древесину. Обладает розово-коричневым или розово-сероватым оттенком, который со временем темнеет. Зачастую используется для привнесения в интерьер живого разнообразия.

 

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB