Дошка підлоги, представлена в Миколаєві виробничо-торговельною компанією ЛЕСПРОМ, є справжньою знахідкою для тих, хто віддає перевагу красивому, якісному і доступному у всьому. Полова дошка або дошка для підлоги — це м’яке, комфортне покриття для підлоги, яке є нічим іншим, як міцним пластом цільної високоякісної деревини зі зручними шипами і пазами для щільного з’єднання (щоб уникнути щілин на стиках).

Полова дошка соснова  – ідеальний матеріал для облаштування підлог у приміщеннях найрізноманітнішого призначення, у тому числі в дитячих, житлових кімнатах, кухнях, вітальнях, а також на лоджіях, балконах. Незважаючи на дуже низьку ціну на підлогову дошку, вона надзвичайно міцна, надійна і довговічна – може служити своїм власникам десятки років.

Основні переваги дошки підлоги / підлогової дошки

→ Екологічність
Полова дошка для підлоги виготовляється з екологічно чистих, відновлюваних природних ресурсів. Таким чином, його присутність забезпечує сприятливий клімат та підтримання оптимальної вологості повітря.

→ Естетичність
Дивовижний променистий колір сосни, а також неповторні природні візерунки структури деревини роблять матеріал унікальним, надзвичайно привабливим.

→ Антистатичні/антиалергічні властивості
Слід звернути увагу, що ці переваги губляться після покриття поверхні лаком.

→ Теплопровідність
Багато хто цінує дошку підлоги за те, що вона має властивість перерозподіляти і зберігати тепло. Саме тому дерев’яне підлогове покриття з упевненістю можна назвати теплим.

→ Зносостійкість
Хоча вартість підлогової дошки доступна кожному середньостатистичному покупцю, дане покриття стертися не може, оскільки є суцільним, міцним масивом деревини.

→ Зручність у догляді
Спеціальні засоби для догляду за дерев’яними покриттями роблять прибирання легким і необтяжливим.

→ Мінімум підготовчих робіт при укладанні
Сполучна конструкція типу шип-паз дозволяє стикувати дошки без особливих зусиль та спеціальної підготовки. Великі габарити виробу дають можливість робити це досить швидко. До того ж, для укладання подібного виду покриття відсутня потреба у вирівнюванні підлоги, створенні подушок та наповненні перекриття.

Залишається лише додати, що приємний запах деревини, комфорт, м’якість та еластичність роблять підлогову дошку відмінною альтернативою паркету, справді незамінним матеріалом для створення особливого, неповторного затишку в будинку.

Купити дошка підлоги в Миколаєві ви можете звернувшись до компанії LESPROM. Наші фахівці підберуть для вас підлогову дошку і дадуть відповідь на всі запитання.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB