Соснова стругана дошка є найбільш популярною та затребуваною категорією пиломатеріалів. У силу своїх найвищих характеристик безпеки та міцності, а також вельми помірної вартості, струганій дошці вдалося залишити далеко позаду своїх синтетичних конкурентів.

Дошка стругана – це стругана дошка, виготовлена з цільного дерева, оброблена таким чином, що з неї видаляється вся кора з наданням прямого кута на зрізі. Традиційно ширина такого пиломатеріалу вдвічі перевищує його товщину. Дошка стругана в Миколаєві користується підвищеним попитом, оскільки вона може застосовуватися для проведення широкого діапазону як зовнішніх, так і внутрішніх робіт.

Основні сфери засстосування соснової струганої дошки — це будівництво та ремонтні роботи. Легкість обробки, тривалий період експлуатації та доступна ціна струганої дошки дають можливість задіяти даний матеріал у процесі створення підлог, підшивання стель, спорудження перегородок, а також багатьох інших будівельних потреб. Крім того, стругана дошка нерідко використовується як допоміжний матеріал у процесі спорудження сходів, виготовлення корпусних меблів та інших предметів інтер’єру.

У нашій компанії ЛІСПРОМ ви зможете купити стругану дошку із сосни високої якості, з необхідними Вам розмірами (довжина, ширина і товщина), яку згодом ви зможете успішно застосовувати під час проведення ремонтних або будівельних робіт. У разі необхідності наші кваліфіковані менеджери зможуть надати вам повну інформацію про характеристики матеріалу, що вас цікавить, і ви особисто переконаєтеся, що з нами вести партнерські відносини не тільки вигідно економічно, а й приємно!

Замовити та купити дошка стругана можна через наш сайт, а отримавши вичерпну інформацію фахівця, Ви можете підібрати та купити якісні пиломатеріали у виробника за прийнятною ціною.

ЛІСПРОМ – виробник пиломатеріалів, дверей та меблів з дерева в Миколаєві. Ми пропонуємо купити пиломатеріали без посередників та націнок безпосередньо у виробника.

Миколаїв, пров. Туристів, 3-В
+380 (67) 950-34-12
dvfortlock@gmail.com

РЕКВІЗИТИ:

ФОП Бєлоцька О.Є.

ІПН 2402011980

IBAN UA763264610000026008500311973

Банк ФМОУ АО «Ощадбанк»

МФО 326461

ОКПО 2402011980

LESPROM – ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ДВЕРІ ТА МЕБЛІ В МИКОЛАЄВІ 1996-2023 | CREATED WITH LOVE BY IB